VRH "C" - WELPEN "C"

OTEC: XAVI BRYVILSÁR DKK 0/0

MATKA: MERIDA VIGILO DKK 0/0

Calou Suri Choďák 3987 -  Žlutý

Narodil se první s váhou docela hodně 420g. U porodu jsem špatně koukla a spletla si jej s fenečkou, proto dostal holčičí žlutou mašli, kterou nosila i mamka Meri. Calou je pořád největší pejsek z vrhu. Je malinko klidnější povahy i když v bitkách se sourozenci samozdřejmě také nechybí. Kousáním všeho co mu přijde pod nos se také neliší. Suri je znakatějšího vzhledu s očním okružím. Má již pěkně postavená ouška. Je velmi podobný mamince Meridě. Dne 22.7.2012 si jej odveze rodina Leblochova z Velkých Bílovic. Mají tři malé kluky, proto je mi jasné, že se prcek určitě nudit nebude.

SVOD:   A3, K3, U2, W2

Cara Bardot Choďák  3992 - Červená

Narozena druhá s váhou opět 420g. Tady jsem se už nespletla, narodila se holka u které jsem prohlásila "ta je naše". Cara je kousací štěndo, kterému neujde žádná noha. Věčně visí na plotě a chce se chovat. Červená má také středně syté uzavřené znaky a tmavší oko jako sourozenci. Na Caru je legrační pohled obě uši na levou stranu. Bardotka zůstává doma, aby mamce Meridce nebylo, po smrti All-Magali, smutno. I naše rodina potřebuje trochu šrumec, což nám hravě zlobící prcek určitě zajistí.

SVOD:   A1, K2, W2

VÝSTAVA:   VN1,  V,  CAJC,  BOJ, Res. CAC

DKK:   1/1

BONITACE:   A3, H1, K3, T6, W5

 

Cagney Aga Choďák  3991 - Bílá

Narodila se v pořadí třetí s váhou né málo 390g. Aga je pěkné číslo, z vrhu je sice nejmenší, přesto je nebojácná a vůdčí. Věčně stojí rozkročená nad ležícím větším klukem a pere ho. Je to živá, rychlá a i mazlivá holčička. Cagney je znakatější fenečka s očním okružím a tmavého oka. Už od začátku má krásně stavěná, krátká ouška. Připomíná mi ( na výstavě výbornou) fenečku z vrhu "A" Ailein Abonny. Nějak nám k ní přilnulo jméno "Malá" a holka už na to slyší. Aga půjde do Nového Malína k rodině Strnadové. Nová majitelka bude s fenkou cvičit, což malé půjde skvěle. Velmi by si pro svou lehkost hodila na "Agility", tak jim oboum držím palce.

SVOD:   K2, W2

VÝSTAVA:   VN1,  V

DKK:   1/1

BONITACE: A1, B3, H1, K3, T6, U2, W2, Z9 / B4

Carow Beret Choďák  3988 - Zelený

Narozen v pořadí čtvrtý váha 390g. Carow je klidný a velmi šikovný kluk. Rád spinká, ale když je vzhůru tak lumpačí jako ostatní. Ostrými zoubky věčně něco rozdělává. Zelený a oranžový, jsou skoro jako jednovaječná dvojčata. Carow je pěkný pejsek s středně sytými, uzavřenými znaky a oka s tmavým pigmentem. Beret odešel z domu jako první a hned šlo poznat, že ve smečce chybí. Bydlí nyní kousek od nás na druhé straně Poličky. Jeho majitel Fanda Zbořil mě příjemně překvapil, když vzal prcka v noci k sobě do postýlky, aby mu nebylo tolik smutno. Carow zvládá nový domov i díky přístupu majitelů bravurně. Zbořilovi mají v plánu Čerta (tak mu říkají) uchovnit a já jim v tom držím všechny palce.

SVOD:   A1, K1, W2

Cress Scany Choďák  3989 - Modrý

Narodil se pátý v řadě s váhou 390g. Cress jako ostatní je pěkný kousal nohou. Při vstupu do kotce než by řekl "švec" mě  visel s růžovým na noze. Kromě likvidace nohy je to velmi hodný, přítulný pejsek. Má středně syté, uzavřené znaky a tmavé oko. Velmi brzo mu stojí krátká ouška, která mu dodávají pěkný kukuč. Scany jak mu říkají majitelé Vaňkovi odešel ve středu 18.7. do Bílovic nad Svitavou. V lidské smečce mu budou dělat společnost čtyři děvčata, tak se kluk určitě nebude nudit. Paní Vaňková, pokud se vše povede, se bude snažit pejska uchovnit. Velmi držím palce.

SVOD:   A3, K2, W2

VÝSTAVY:   VN

DKK:   0/0

BONITACE:  A3, K3, W2 / A2, B1

Cristiano Roni Choďák  3990 - Růžový

Narozen v pořadí šestý s váhou 390g. Cristi nám dal zabrat, čtyřhodinové čekání na jeho narození bylo nervově vyčerpávající. Ronaldo dostal růžovou mašli, protože jiná nebyla po ruce, když jsme toužili po holčičkách a syn (fotbalista) jej ihned pojmenoval Cristiano Ronaldo. Doma jsme mu už jinak neřekli. Noví páníčci si růžového vybrali jako prvního s recesní růžovou mašlí a nechali mu i jméno, které jsme mu přidělili. Cristi je vůdce smečky a velmi dobře hlídací pejsek. I tak malý prcek jen slyšel vrznout branku, vyběhl a štěkotem oznamoval vetřelce. Jako ostatní má Roni opět středně syté uzavřené znaky, tmavé oko a obě uši plácající se na jednu stranu jako naše Cara. Odešel poslední, téměř ve třech měsících do Chrudimi k majitelům Šandovým. I po delší době u nás to zvládl výborně, moc nekňoukal a brzo zaujmul své pozice v novém domově - šikulka.

SVOD:   A3, K3, W2

 Ch. Cairo Xavi Choďák  3986 - Oranžový

Narozen v pořadí sedmý vážící 390g. Oproti růžovému upaloval na svět hned po pěti minutách a protože dle sona jsme věděli, že je poslední, uvítali jsme jeho porodní rychlost. Cairo dostal druhé jméno po otci, Xavi. Protože jako ostatní má středne syté, uzavřené znaky je taťkovi podobný snad jen tmavým okem. Prcka zdobí legračně položená ouška úplně k sobě, což svědčí, že by je mohl mít správně u sebe. Xavik je živý, hravý pejsek, který pro svou zaneprázdněnost pořád něco vyvádět, zapomíná občas baštit. Manželé Hendrichovi s dcerou mají v plánu Caira uchovnit, krásnýmu Xavimu držím palce.

SVOD:   A1, F1, K3, W2

VÝSTAVY:   VN,  V, CAJC, Res. CAC, CAC,  VT,  Kr.V,  BOB Polsko, CWC Polsko, NV Polsko,  Ch. Polska,  

DKK:   0/0   DLK:   0/0

BONOTACE: A3, F1, K3, W2, X4