VRH "F" - WELPEN "F"

 
OTEC:  EMET   LUŽANSKÉ   HVOZDY   DKK 0/0
 
MATKA:  CARA BARDOT CHOĎÁK   DKK 1/1
 

Fellaini Pepe Choďák  č. 6652  -  Zelený

 
ZKOUŠKY:
 
                                                                     foto: František Skalník
 
Náš Pepíček se narodil druhý v pořadí. Váha 320g, žádný obr. Pepa je od narození hodný pejsek. Když se s ním chtěl někdo prát bránil se ale rvačky nikdy nevyvolával. V porodní bedně byl v blízkém kontaktu s fialovým, protože se narodili ihned za sebou. Pro mě nové a zajímavé zjištění. Má hodně syté znaky a tmavé oko. Pepík byl volný, protože ho slečna odřekla. Lenka Šnytová měla dlouho zamluvenou holčičku. Fialka měla být pro ni, jenže příroda si s námi krutě pohrála a Kyty musela odejít za duhový most, ve svých čtyřech týdnech. Po úvaze se Lenča rozhodla, že si vezme pejska. Byla jsem moc ráda, že jeden z našich bude právě její. Když se byla u nás na kluky dívat, Pepa se jediný vzbudil a jako by ji chtěl vyprovodit. Nic není náhoda. Bylo rozhodnuto. Fellaini bydlí trochu dál, v Markoušovicích u Trutnova. Ovšem majitelka je vstřícná a tak ho budeme vídat.. JUPÍÍÍ
 

Famozo Emet Choďák  č. 6651 - Fialový

 
ZKOUŠKY:
 
                                                                   foto: František Skalník
 
Emetek, jak jménem, tak vzhledově po tátovi, krásně chlupatý kluk. Narodil se třetí, dvě minuty po Fellainim. Vždy spinkali vedle sebe, jak v děloze tak v postýlce. Famozo je živější, kontaktní štěndo. Fami má středně syté znaky, tmavé oko a dlouhé osrstění. Porodní váha 330g. Pro Emeta si přijela paní Alena Fodová a nyní bydlí v Senomatech až u Rakovníka. Alča se klukovi věnuje se vším všudy. Procházky jsou hoby obou parťáků. jsem ráda, že jsme v kontaktu aspoň mejlem a telefonicky, protože ho asi moc vidět nebudu. Pejskovi začali říkat Fin, pěkné jméno. Fine,... snad se ještě potkáme.
 

Fury Baggio Choďák  č.  6653 - Oranžový

 
ZKOUŠKY:
 
                                                                           foto: František Skalník
 
Fury (Železné srdce) se narodil pátý, dvě minuty po Fialce, s váhou pouze 230g. Od narození bojovník o život. Vždy, když odešel sourozenec Fereirra a Fialka za duhový most, přestal papat a já se o něj moc bála. U Fialky to bylo o moc horší, protože byli spolu od narození. Hráli si jako jednovaječná dvojčata. Měli podobnou váhu a protože ve tmě byla i mašle podobná občas jsem si je i spletla. Ze začátku byl Baggio moc klidný, sledoval kluky z povzdálí, ale když trochu povyrostl, nenechal se zahanbit a občas kluky i přepral. Při chování se vždy na mě milounce zadíval a pak hryz do nosu. Fury je krásný pes se sytými znaky a krátkým uchem. Kluka si vybral zatím nezletilý Michal Zachoval, který mu dává všechno, včetně výcviku. Prcek bydlí nedaleko v Černé Hoře, tudíž jsem zvaná na návštěvu, kterou ráda přijímám.