VRH "G" - WELPEN "G"

 
OTEC:  CAEZARE CHUCKY Z MALÉHO KOSÍŘE   DKK: 0/0
 
MATKA:  CAGNEY AGA CHOĎÁK   DKK:  1/1
 
 

Galia Maty   č.  6699    Zelený

 
Maty se narodil v pořadí první s porodní váhou 320 gramů. Mezi ostatními miminky byl výrazně větší. Při každém krmení byl první u maminky a později u misky. Když měl mističku prázdnou, přesunoval se k ostatním, aby se mu podařilo ještě něco sebrat. Jako štěně byl klidný, rozvážný s výraznými znaky a delším chlupem. Do Matyho se každý zamiloval hned na první pohled. Kluk bude bydlet kousek od Zlína v Pohořelicích, u páníčka Martina Holuba. Ten s jeho maminkou budou jeho nejbližší členové jeho smečky. Martin plánuje s Matym výcvik a nejvíc se těší na společné vycházky.
 
 
 
Giangi Dida  č.  6701    Růžová
 
Holčička se narodilav pořadí druhá a vážila pouze 235 gramů, to ale vůbec neubralo na množství energie, kterou od narození hýřila. Dostala růžovou mašličku a proto jí všichni říkali "růžová". Velmi živé a zvídavé štěňátko nechybělo u všeho co bylo nové a zajímavé. Jako jediná všechny nastražené překážky. Také velmi ráda pobízela své sestry a brášky k hrátkám a rošťárnám. Didu si vybral Honza Kasalý, který se informoval o jejím vývoji a pokrocích. Těch bylo hodně, protože je prostě "Živel".Její miloučký pohled si každý zamiloval a vše hned odpustil.Ičko bydlí v Předíně poblíž Třebíče. Hlavním parťákem Ička je Honza a jeho manželka Boženka. Giangi se může těšit na pestrý život s dlouhými výlety a hrátkami s Honzovými dětmi, vnoučaty a jejich hafany.
 
 

Glami Tuzzi   č.  6702   Bílá

 
Narodila se třetí a vážila 295 gramů. Holka dostala bílou mašličku. Ráda se zapojila do každé rvačky se sestrami. Vynikala v rychlosti v jídle, kdy mohla konkurovat svým bráškům. Často spolu s růžovou vymýšlely blbiny. Tuzzi zajímala každá nová hračka, prostě vědátor, hi hi hi. Holku si vybrali páníčci Mecnerowští z Olomouce, za což jsem ráda, protože mají zkušenosti s choďákem. Bílá má krásně krátké ucho, syté znaky a velmi pěkné dlouhé osrstění.. Panenka si oblíbila kocoura, kterého považuje za svého učitele spánku v garáži. Gáju, jak jí říkají, mají moc rádi a majitel plánuje i výcvik poslušnosti. Dále pan Mecnerowsky rád fotí a tím vyzdvihne krásu tohoto úžasného plemene.
 
 

Grafite Babe    č.   6703   Červená

 
Naše Babe se narodila v pořadí čtvrtá a vážila 295 gramů. Po narození byla klidné psí miminko označené červenou  mašlí. Později se stala hlavním iniciátorem rošťáren.  Grafite je drobnější konstituce s výraznými znaky. Od ostatních sourozenců se odlišuje výrazným hlídacím instinktem. Babe byla vybrána jako první a patří k nám do rodiny Strnadů. Jejím majitelem je syn Štěpán s přítelkyní Aničkou. Grafi s nimi bude nějakou dobu pobývat v zahraničí Irsku ve městě Belfast.Je to škoda, že je hodně daleko, ale věříme, že nám bude v zahraničí dělat dobré jméno, protože roste do krásné psí holčičky. 
 
 

Guti Elano  č. 6700  Žlutý

 
Rexík, jak mu jeho páníček říká, se narodil pátý s porodní váhou 320 gramů. Při narozaní vážil stejně jako jeho bráška Maty. Patřil mezi klidnější štěňátko, které si vybíralo klidná místa k odpočinku. Po probuzení se neváhal prodrat pro pomazlení, protože byl veliký mazlíček. Rvačky se sourozenci nevyhledával ale pokud se už zapojil, nerad prohrával. Rád baštil a soutěžil s bráškou, kdo bude první. Elano má dobře krátká ouška, správně rozložené znaky a tmavé oko. Jeho domov je v Bříšťanech nedaleko Hradce králové. Pro své řádění má velkou zahradu a milující páníčky s pěti vnoučaty. Guti se rychle, podle pravidelných zpráv od páníčka, aklimatizoval a baví se proháněním kočiček a slepiček.