Informace o nás

CHS na našem domě s podobiznou All-Magali Fidelis et Fortis na její počest a konečně možnost se s ní vítat denně, jako dřív.

V naší stanici chováme zatím dvě fenky. All-Magali Fidelis et Fortis nechovná a Merida Vigilo chovná. All-Magali se věnuje Agility, je velice šikovná. S Meridkou cvičíme také, ale zároveň je to naše chovná fena. Dne 30.12. 2011 All-Magali neštastnou náhodou zahynula (pro nás moc smutné a těžké). Nejsem schopna o tom víc psát. Dne 16.5. 2012 narodila Meridce štěnda. Necháváme si fenečku Caru Bardot. Bardotku by jsme chtěli také uchovnit (následnice chovu), tak uvidíme jestli se nám to povede. V odchovu štěňat nám jde především o zdraví a kvalitu po pečlivém výběru rodičů. Majitel každého štěnda dostane sebou domů se smlouvou, osobní kartu pejska, hračku, sáček granulí, malou deku s vůní maminky, aby se  prckům šlo do světa  lépe. Vítáme rádi každou návštěvu i mimo odchov.

In unserer Zuchtstation haben wir mittlerweile zwei Fähen. All-Magali Fidelis et Fortis ist nicht ein Zuchttier und Merida Vigilo ist ein Zuchttier. All-Magali treibt Agility und ist sehr gut. Meridka übt es auch, aber gleichzeitig ist sie unser Zuchttier. Vor allem konzentrieren wir uns auf die Gesundheit, Qualität und gute Auswahl eines Partners. Ein Eigentümer jedes Hündchens bekommt auch einen Vertrag, eine Personalkarte des Hundes, ein Spielzeug, eine Tüte mit Granulum wie auch eine kleine Decke mit dem Duft von Mama, damit er/sie könnte richtig in die Welt eintreten. Wir werden gern jedes Besuch willkommen.

 All-Magali skáče ladně a velice vysoko                            

 

Merida je velmi rychlá, takže panička někdy nestíhá

All-Magali a Merida

All-Magali a Merida

All-Magali a Merida

Cara a Merida

Cara a Merida

 

AGILITY

Duben 2009 moje začátky Agility v Janově pod vedením cvičitelky Jany Pucherové.

Meridka i Lenka se snaží zaběhnout slalom.

Květen 2010 začátky Agility ZKO Polička.

Lenča, Lenka, Merida a Arwin Dar pozorují co se děje na cvičišti.

All-Magalli sleduje s důležitostí jak panička cvičí.

Merida cvičí na houpačce, nejdříve měří překážku očima.

Červen 2011 pokračujeme v trénování Agility ZKO Polička.

Allmička zvládla slalom na výbornou.

Merida na houpačce, pomáhám už jí to celkem jde.

All-Magalli v tunelu, rychle si jde pro odměnu.

Merida na skočce neshodila šikulka.