VRH " B "  WELPEN "B"

OTEC: CHEROKEE KROSANDRA   DKK   0/0

MATKA: MERIDA VIGILO   DKK   0/0

Beinee Bree Choďák č. 3540 - oranžová  orange

 

Narozena v pořadí první. Štěňátku se dlouho nechtělo na svět, proto jsme se rozjeli pro pomoc k veterinářce. Po cestě si to konečně mimčo rozmyslelo a tak se narodilo v autě. Bree je velmi hodná holčička. Při chování je kouzelná svou přítulností a pusinkami, které ráda rozdává. Buď nás, nebo něco, neustále žužlá. Fenečka má standartní znaky a pěkný tvar čumáku. Beinee je ve Svitavách. Majitelé Mrázkovi se rozhodli s fenkou cvičit "Agility". Protože je holka velmi učenlivá, věřím, že budou společně hodně dobří. 

Geborene als erste. Das Hündchen wollte lang nicht auf der Welt zu kommen und deswegen sind wir zum Tierarzt gefahren. Nach unserer Reise hat es das Hündchen überlegt und war in unserem Auto geboren. Beim Kuscheln ist sie magisch dank ihrer Zutraulichkeit und sie küsst sehr gern auch. Sie leckt immer etwas. Sie hat gute Zeichen und schöne Schnauzaussehen. Beinee lebt jetzt in Svitavy. Die Eigentümer haben sich entschieden, "Agility" mit ihr zu trainieren. Sie ist sehr gelehrig und deswegen glaube ich, dass sie wird sehr gut sein.

SVOD: A1, F8, K3, U3,4, V1, W5 

Barley Bett Choďák č. 3539 - červená  rot

Druhá v pořadí se narodila Barley. Šla na svět hodně rychle a bez problémů. Velmi temperamentní fenka, se kterou není nikdy nuda. Když někdo z prcků něco vyvede, vždy to je červená mašle. Bett je tmavšího vzhledu se standartními znaky. Má pěkně stavěná ouška, při pohledu na ni je jasné, jaké je to péro. Barley je ve Zlíně. Manželé Hečkovi vědí, co od této akční fenečky mohou očekávat a proto se jí aktivně věnují. Věřím, že díky tomu potkám Barley Bett na některé brzké výstavě.

Barley wurde als zweite geboren. Sie ist sehr schnell und ohne Probleme auf die Welt gekommen. Sie ist sehr temperamentvoll und man langweilt sich nie mit ihr. Wenn etwas Schlechtes passiert ist, ist es immer die mit der rotten Schleife. Bett ist ein bisschen dunkler mit guten Zeichen. Sie hat gut aufgewachsene Ohren und wenn man sie sieht, ist es klar, dass sie sehr quecksilbrig ist. Barley lebt jetzt in Zlín. Familie Hečkovi wissen, was sie von diese Fähe erwarten können, und deswegen leben sie mir ihr sehr aktiv. Ich hoffe, dass ich manchmal Barley Bett auf einige Aufstellung treffen werde.

 SVOD: A1, K1, W5

 VÝSTAVA:  VN  V

 DKK:  0/0

 BONITACE:  A1, K2, H1, W5

Basten Bo Choďák č. 3537 - modrý  blau

Třetím v pořadí se narodil Basten. Pejsek je velmi podobný Arífkovi z prvního vrhu "A". Má stejně standartní znaky a nádhernou, dlouhou srst. Je to správnej pes "kliďas", který se rád chová. Na jeho kukuč při pochování je legrační pohled, téměř jako novopečený starosta. Když je ovšem nablízku člověčí noha, neodolá a likviduje. Basten je v Opatovicích. Manželé Krčmářovi s dcerou se mu velmi věnují. Kluk je učenlivý a s radostí se těší na každý výcvik, který ho čeká.

Basten wurde als drittes geboren. Er ist sehr ähnlich, wie Arífk von dem ersten Welpen "A". Er hat gute Zeichen und großartige, lange Haare. Er ist ruhig und mag Kuscheln. Seine Augen sind lustig. Andererseits, wenn eine Menschbeine erscheint, übersteht er nicht und bekämpft. Basten lebt in Opatovice. Ehepaar Krčmářovi mit ihrer Tochter kümmern sich um ihn sehr gut. Er ist gelehrig und freut sich auf jeder Ausbildung, die für ihn vorbereitet ist.

SVOD: A3, G1, K2, U3, W5, Y9

 

Bumbaj But Choďák č. 3538 - zelený

Narozen čtvrtý v pořadí. Už jsme žádné štěndo nečekali, trvalo hodně dlouho, než se dostal k nám na svět. Nejmenší z vrhu, vše ale velmi rychle dohnal. Bumbaj, vůdce smečky v žádné bitce nesmí chybět. Když zabere své teritorium, umí se na vetřelce tak správně, škaredě kouknout, že si už na něj nikdo netroufne. Pejsek má standartní znaky a od začátku krásně stavěné uši. Badík je v Bučovicích u Brna. Manželé Kolibovi s tímto učenlivým pejskem aktivně cvičí. Dále mají v plánu kluka uchovnit a já jim v tom držím pevně palce.

Als vierte geboren. Wir haben kein Hündchen mehr erwartet und es hat lange gedauert bis er zu uns auf die Welt gekommen ist. Der kleinste von den Welpen hat schnell alles nachgeholt. Bumbaj ist der Leiter der Meute und fehlt in keine Schlägerei. Wenn er sein Territorium hat, kann er sehr schlecht auf die anderen gucken, dass sie sich nie mehr erdreisten. Der Hund hat gute Zeichen und schön aufgewachsene Ohren. Ehepaar  Kolibovi trainieren diesen Hund sehr aktiv und planen ein Zuchttier von ihm machen. Ich habe die Daumen gedruckt.

SVOD: A5, H1, K2, U3,4, V1, W2