Kniha návštěv

Polička

Datum: 15.04.2017 | Vložil: Ailein Abonny

Na Poličku se již těšíme, mamku Lendu zdravíme. Kamarády potkáme, čase leť, ať se dočkáme:-)))
Zdraví Brňáci!

Přání

Datum: 11.01.2017 | Vložil: Ailein Abonny

Lenda měla narozeniny,
my máme přání jediný:
hodně zdraví, hodně lásky,
pejsků taky to se ví!
Příští chov to napoví:-)

Těšíme se na setkání,
nemůžem být přece sami:-)

Re: Přání

Datum: 28.02.2017 | Vložil: Lenka

Moc děkuji. Akce už se chystá.

Výcvik se daří Choďákům daří .

Datum: 14.12.2016 | Vložil: Libor Budař + Delko Denny Choďák

Milá Lenko , je vidět , že tě výcvik našich chodských parťáků už taky pořádně chytl . Jo , jo , je to zkrátka takový bacil silně nakažlivý . Tak ať se ti i holkám daří i nadále a také zkoušky ať stále přibývají . Ono to cvičení baví nejen nás , ale hlavně ty naše chodské šikulky .Hodně zdraví tobě i holkám choďandám a velké blahopřání ke složení ZZO , BH , ZZO 1 . LB.

Re: Výcvik se daří Choďákům daří .

Datum: 20.12.2016 | Vložil: Lenka a holky

Moc děkujeme, krásná zpráva, která velmi potěší. Lenka

Není Radíkov, jako Radíkov

Datum: 26.08.2015 | Vložil: Ailein Abony

Tak jsme s paničkou a moji "voříškovou ségrou" vyrazily na sraz do Radíkova. Jo, bylo to bezva, jen jsme už s Bárou, to je ta ségra, nevěděly, že se panička pomátne a najde si zrovna ten Tadíkov, který nebude TEN RADÍKOV, kde sraz byl. Už jme začaly být trošku přehřáté, teda jako my, pejsky. Paničk zase dost nažhavená a říkala něco jako, že se na to vykašle, a ž už nikdy nikam nepojede:-), že kdesi cosi, no!!!
Další cestu jsme raději tržely tlamičky, aby to neobrátila zpět do Brna a hledala ten spávný směr. Nakonec vše dobře dopadlo. V Radíkově bylo skvěle, vše se vydařilo, ale to je na další povídání. Tak chceme jen oběma Lenkám moooooc poděkovat (jasně, že i za naši paničku), která se celou cestu domů usmívala, dokonce nám zpívala nějakou, prý písničku, což nás trochu štvalo, protože jsme chtěly spát. No, ale co bysme ji tu radost kazily, že? Vždyť jsme správně vychované holky. Tak ahoj brzy na dalších akcích. Už se obě (tři) třepeme radostí:-)
Ailein a Barča z Brna

Nejlepší víkend v Poličce

Datum: 26.08.2014 | Vložil: Lenka a Radek

Přidávám se k poděkování za tak krásně prožitý víkend v suprové partičce, za kterou vděčíme tobě, jelikož si nás vybíráš do své velké rodiny. Opravdu se sešla dobrá parta lidí naladěná na jednu strunu. Bylo to hezké ukončení prázdnin.

Děkujeme za super víkend

Datum: 26.08.2014 | Vložil: Arigit Amay a Black Jantar Ostrava

Víkend, který jsme právě prožili v Poličce, patří k těm nejvydařenějším. Bohatý program (soutěže v poslušnosti, agility, mozkolamky, procházky, dobrá parta, sranda od rána do večera...), prostě Lenko, povedlo se ti to!

Parádní víkend

Datum: 25.08.2014 | Vložil: Káťa a Cairo

Milá Leničko, ještě jednou moc děkujeme za skvělý víkend s choďáčky a jejich páníčky. Doufám, že zase brzy něco naplánuješ, protože akce s CHS Choďák jsou nepřekonatelné! Jsme moc rádi, že jsme si před dvěma lety vybrali zrovna Caira a to nejen proto, že je to ten nej pes, ale taky proto, že jsme díky tomu součástí tak skvělé party!

Dexter

Datum: 15.05.2014 | Vložil: Lenka Kubešová

Rodinko Kovářovic gratuluji k narození štěňátek. Trošku nás zaskočil fakt, že jsou to samí kluci jako buci, ale po prvotní rozpačitosti se už strašně těšíme na našeho Dextříčka. Věřím, že to bude ten nejúžasnější pejsek, už jen proto, že bude náš. Moc za něj děkuji.... :o)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek